Acısıyla Tatlısıyla Kocaman Bir 1 Yılı Geride Bıraktık

Acısıyla Tatlısıyla Kocaman Bir 1 Yılı Geride Bıraktık

Sokaktaki Patili Canları Yaşatma Derneği küçük bir iyilik hareketi olarak doğmuş ve bir yıl içerisinde neredeyse Ankara’nın tümüne, Türkiye’nin ise birçok farklı noktasına yardım elini uzatabilmiş bir dernek kapasitesine ulaşabilmiştir.

Bu kapasiteye ulaşmamızda en büyük pay elbette ki yönetim kurulu başkanımız Alper Karmış’ındır. Gece gündüz demeden, kendisinden ödün vererek kendisine ulaşan herkese yardımcı olmaya çalışan, her soruyu cevaplamak için uğraşan başkanımıza kocaman teşekkürlerimizi ilettikten sonra en büyük teşekkürümüz sevgili üyelerimize ve destekçilerimizedir.

Sizlerin sayesinde ve desteğiyle daha güçlüyüz. Samimiyetimizi anlayan ve bize her şekilde destek olmaya çalışan sizlerle daha iyi işler yapabilmek ve başarıya ulaşabilmek için çalışmaya devam edeceğiz.

Birinci yıl kutlamamızda bizlerle birlikte olma nezaketini gösteren ekip arkadaşlarımıza da kocaman teşekkürlerimizi iletmek isteriz. İstanbul’dan bu gece için Ankara’ya gelip mutluluğumuza ortak olan İstanbul temsilcimiz Ayşem Özleyiş Oğuz’a da ayrıca teşekkür ederiz. İyi ki geldiniz. Keyifli sohbetlerle geçen gecemiz umuyoruz ki hepimiz için güzel anlamlar barındırmıştır.

Sevgilerimizle.

No Comments

Comments are closed.